KONST / Litografier / Färglitografi 11488599
nr 1148 8599
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Färglitografi, Carl-Otto Hultén (1916-2015), Sverige. Signerad och numrerad CO Hultén, 94/100, motivet: 78x57
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:10:07
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén